Konkurs ,,Przedszkolak Na Medal” – Wyniki

29 maj 2020r. rozstrzygnięto II edycję konkursu „Przedszkolak na medal” zorganizowanego dla naszych Wychowanków aktywnie uczestniczących w kształceniu na odległość. Celem konkursu było kształcenie u dzieci sumienności i obowiązkowości.

Czytaj więcej »

Przedstawienie ,,Smog Nad Miastem” W Ramach Kampani ,,MOGĘ Zatrzymać Smog”

Szanowni Państwo!!!! Z dumą informujemy, że nasze przedszkole zdobyło I miejsce w konkursie na przedstawienie zorganizowane przez przedszkole w ramach Kampanii edukacyjno-informacyjnej „MOGĘ! Zatrzymać smog- przedszkolaku złap oddech” organizowanym przez Województwo Śląskie, którego zadania realizuje Wydział Projektów Własnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Czytaj więcej »

III Koncert Charytatywny ,,Bo Razem Możemy Więcej”

19 lutego w sali teatralnej Pałacu Młodzieży w Katowicach odbył się
III Koncert charytatywny na rzecz P. Krystiana Jablońskiego – rodzica jednego z naszych wychowanków, który na wskutek niefortunnego upadku doznał urazu kręgosłupa i od trzech lat wymaga leczenia i rehabilitacji.

Czytaj więcej »

Konkurs ,,Przedszkolak Na Medal” – Wyniki

29 maj 2020r. rozstrzygnięto II edycję konkursu „Przedszkolak na medal” zorganizowanego dla naszych Wychowanków aktywnie uczestniczących w kształceniu na odległość. Celem konkursu było kształcenie u dzieci sumienności i obowiązkowości.

Czytaj więcej »

Przedstawienie ,,Smog Nad Miastem” W Ramach Kampani ,,MOGĘ Zatrzymać Smog”

Szanowni Państwo!!!! Z dumą informujemy, że nasze przedszkole zdobyło I miejsce w konkursie na przedstawienie zorganizowane przez przedszkole w ramach Kampanii edukacyjno-informacyjnej „MOGĘ! Zatrzymać smog- przedszkolaku złap oddech” organizowanym przez Województwo Śląskie, którego zadania realizuje Wydział Projektów Własnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Czytaj więcej »

III Koncert Charytatywny ,,Bo Razem Możemy Więcej”

19 lutego w sali teatralnej Pałacu Młodzieży w Katowicach odbył się
III Koncert charytatywny na rzecz P. Krystiana Jablońskiego – rodzica jednego z naszych wychowanków, który na wskutek niefortunnego upadku doznał urazu kręgosłupa i od trzech lat wymaga leczenia i rehabilitacji.

Czytaj więcej »