Zupa w Kato- akcja kato sznita

Słyszeliście o inicjatywie Zupa w Kato? Co czwartek grupa ludzi o wielkich sercach gotuje w Klubie wysoki Zamek zupę dla głodnych i potrzebujących pomocy. Chcemy wesprzeć tę akcję, dlatego…

od 14 grudnia do końca marca, zamierzamy co czwartek robić w przedszkolu kanapki. Zrobione przez przedszkolaków sznity będą rozdawane razem z zupą w każdy czwartek na ulicy Sokolskiej w Katowicach.

Wielkie podziękowanie dla wszystkich Rodziców naszych wychowanków, za akceptację pomysłu i zaangażowanie. 

W czwartek 21 marca, już po raz ostatni uczestniczyliśmy w akcji Zupa w Kato organizowanej przez Klub Wysoki Zamek w Katowicach. Tym razem kulinarnie działały dzieci z grup : “Biedronki”, “Misie” i “Smerfy”. Zobaczcie jak pysznie wyglądają efekty ich pracy… :))))

14 marca, kolejny czwartek  z Kato-sznitą za nami … tym razem katowicką akcję wspierały dzieci z grup: “Skrzaty”, “Zajączki”. “Kangurki” i “Sówki”. 

W czwartek 29 lutego po raz kolejny nasi milusińscy wspierali wspaniałą akcję Zupa w Kato. Tym razem w dzielnych kucharzy bawiły się dzieci  z grup “Biedronki”, “Misie” i “Smerfy”.

W czwartek 22 lutego także wspieraliśmy tych, którzy potrzebują pomocy – cztery grupy robiły sznitki, a były to “Skrzaty”, “Zajączki”, “Kangurki” i “Sówki”. Wszystko wyglądało smacznie i cieszyło serduszka naszych najmłodszych.

Witamy 15 lutego, w pierwszy czwartek po feriach. Wracamy do akcji Zupa w Kato. Dzisiaj sznitki robiły dzieci z grup: “Biedronki”, “Misie” i “Smerfy”, a jak się przy tym bawiły zobaczcie sami …

W czwartek 25 stycznia po raz kolejny i ostatni przed feriami przygotowywaliśmy sznitki dla potrzebujących. Tym razem w akcji brały udział dzieci z grup ” Skrzaty”, “Zajączki”, “Kangurki” i “Sówki”.

W czwartek 18 stycznia ponownie w ramach Akcji “Zupa w Kato” kucharzyły dzieci z grup “Biedronki” , “Misie” i “Smerfy”. Ciekawi jesteście jak Im poszło ???  Otóż rewelacyjnie, zresztą zobaczcie sami….

11 stycznia 2024r.  kolejny czwartek i kolejny raz, dzieci z grup “Skrzaty”, “Zajączki”, “Kangurki” i “Sówki” miały przyjemność przygotowywać sznity dla potrzebujących mieszkańców Katowic. Rodzice jak zwykle nie zawiedli, dzięki czemu sznit było bardzo dużo. Zresztą zobaczcie sami… :))))

4 stycznia 2024r. kanapki robiły “Smerfy”, “Biedronki” i “Misie”. Sami oceńcie jacy z nich kucharze ;).

21 grudnia do akcji przystąpiły kolejne grupy: “Smerfy”, “Kangurki”, “Skrzaty” i “Zajączki”. I tym razem dzieci stanęły na wysokości zadania, a przygotowane kanapki wyglądały bardzo apetycznie.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie 🙂

14 grudnia 2023r. sznity przygotowywały nasze “maluszki” czyli “Biedroneczki” i “Misie”, oraz “Sówki”- dzieci pięcioletnie. W całym przedszkolu pachniało tak, że aż ślinka ciekła. Referent -Pani Agnieszka zawiozła je do Klubu wysoki Zamek.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez dzieci kanapki będą smakowały Obdarowanym 🙂