Sale zajęć

nasze sale zajęć …

W kolorowych, bogato wyposażonych salach podczas zabaw i zajęć organizowanych przez nauczyciela miło i pożytecznie upływa nam dzień.

Sale zajęć są przestronne, widne i wyposażone w nowoczesne, bezpieczne, zaprojektowane specjalnie na potrzeby placówki i dostosowane do wieku dzieci kolorowe meble.

W salach zajęć znajdują się bezpieczne i atestowane zabawki, szereg odpowiednich dla wieku dzieci i ich zainteresowań gier dydaktycznych, układanek, gier planszowych i zabawek doskonalących sprawność manualną. Znajdują się tam również doskonale wyposażone kąciki do zabaw tematycznych min.: kąciki kuchenne, fryzjerskie, sklepiki, warsztaty konstrukcyjne itp.

W każdej z sal znaleźć można również kąciki przyrodnicze, dzięki którym dzieci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą nieożywioną jak również możliwość zakładania własnych hodowli roślin i obserwowania ich wzrostu.
Zagospodarowanie przestrzeni jest funkcjonalne i bezpieczne, sale zajęć są przytulne i zachęcają dzieci do wspólnej, aktywnej zabawy.