Dzień Babci i Dziadka

“Niechaj Babcia i Dziadzio tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho ty komarze pijcie wodę powoli aż się Babcia i Dziadzio nażyją do woli.”

Styczeń to miesiąc, w którym obchodzimy dwa jakże ważne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Babcia i Dziadek to dla każdego dziecka wielki Skarb. To właśnie Oni sprawiają, że dzieciństwo Ich wnuków jest ciekawe i szczęśliwe. Mają zawsze dla nich czas, potrafią pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie kochają swoje wnuczęta.

W dniach 11 i 12 stycznia odbyły się uroczyste spotkania, dedykowane właśnie Babci i Dziadkowi z okazji Ich Święta. Od wielu, wielu lat są one tradycją w naszym przedszkolu. W podziękowaniu za Ich miłość i wielkie serce, każda grupa przygotowała i zaprezentowała swoim Gościom program artystyczny, a każdy przedszkolak obdarował swoją Babcię i swojego Dziadka samodzielnie wykonanymi upominkami. Atmosfera była uroczysta, pełna wzruszeń i radości.

Wszystkim Babciom i Dziadziusiom życzymy dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, niech każdy dzień przynosi uśmiech radość i dumę, zwłaszcza z tych najmłodszych pociech :))))))))

🙂 "BIEDRONKI" 🙂

🙂 "MISIE" 🙂

🙂 "SKRZATY" 🙂

🙂 "ZAJĄCZKI" 🙂

🙂 "SMERFY" 🙂

🙂 "KANGURKI" 🙂

🙂 "SÓWKI" 🙂