Przedstawienie ,,Smog Nad Miastem” W Ramach Kampani ,,MOGĘ Zatrzymać Smog”

Szanowni Państwo!!!! Z dumą informujemy, że nasze przedszkole zdobyło I miejsce w konkursie na przedstawienie zorganizowane przez przedszkole w ramach Kampanii edukacyjno-informacyjnej „MOGĘ! Zatrzymać smog- przedszkolaku złap oddech” organizowanym przez Województwo Śląskie, którego zadania realizuje Wydział Projektów Własnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

15 maja 2020r. przedszkole otrzymało puchar Marszałka Województwa Śląskiego, dyplom, podziękowanie dla Grona Pedagogicznego i nagrody niespodzianki dla każdego z naszych przedszkolaków. Przedstawienie „Smog nad miastem” było naszym przedstawieniem autorskim 

– tekst przedstawienia napisała Pani Dyrektor.

Wielkie gratulacje dla dzieci z grupy „Kangurki” i „Misie” oraz ich Pań za przygotowanie przedstawienia. Nagrody w postaci smacznych przekąsek z mini zabawkami i książeczek pt. „Bajka o księciu Apsiku i złym Smogu” czekają na Was w przedszkolu :). Dzieci z grupy VI „Kangurki” i II „Misie” występowały z przedstawieniem teatralnym pt. „Smog nad miastem” zrealizowanym w ramach kampanii kampanii edukacyjno-informacyjnej pod nazwą „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”. Celem kampanii jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego, w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie. Scenariusz przedstawienia „Smog nad miastem” jest tekstem naszego autorstwa 🙂 :).